Urząd Morski w Szczecinie oraz Instytut Morski Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w konsorcjum z MEWO S.A., przy współpracy z firmą Przyrodnicy24, zapraszają na trzecie warsztaty robocze, w ramach zadania pn. „Projekt planu ochrony wraz z przeprowadzeniem konsultacji społecznych dla morskiego obszaru Natura 2000 Ławica Słupska”, wchodzącego w zakres projektu pn. „Projekt planu ochrony morskiego obszaru Natura 2000 Ławica Słupska”.
Spotkanie odbędzie się 8 września 2020 r., w godz. 10:00 – 15:00, w Słupskim Inkubatorze Technologicznym, przy ul. Portowej 13b, w Słupsku.

W trakcie III warsztatów roboczych planuje się omówienie projektu rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie ustanowienia planu ochrony dla obszaru Natura 2000 PLC990001 Ławica Słupska. Materiał do dyskusji zostanie zamieszczony na stronie internetowej projektu: http://www.natura2000umsl.eu/ na tydzień przed planowanym spotkaniem. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem i czynnego udziału w warsztatach.

Prosimy o zgłaszanie Państwa uczestnictwa najpóźniej do 31 sierpnia 2020 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zawiadomienie
Agenda spotkania